Zwroty

Warunki zwrotu

1. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, zamawiający, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki. W tym przypadku towar należy odesłać przesyłką poleconą na adres firmy:

ACEO Adrian Czyżowcz
ul. Sienkiewicza 17a
55-140 Żmigród

Sklep Internetowy polish-posters.com nie przyjmuje przesyłek odesłanych do sklepu za pobraniem, chyba że wcześniej nastąpiły inne ustalenia pomiędzy stronami.

Zwrot towaru jest możliwy tylko w przypadku, gdy towar nie był używany ani w żaden sposób nie został uszkodzony, towar powinien zostać odesłany przez Zamawiającego w takim stanie, w jakim został zakupiony – w oryginalnym opakowaniu starannie zapakowany.

Podstawę do wszelkich zwrotów stanowi dowód zakupu towarów – paragon fiskalny bądź faktura VAT dołączona do zwracanego towaru, oraz informacja wysłana przez formularz kontatkowy (zakładka Kontakt). Brak dowodu zakupu będzie skutkował odmową przyjęcia zwrotu.

Koszty związane z odesłaniem towaru pokrywa Zwracający

Zwrot pieniędzy poprzez zwrot środków na konto bankowe podane w formularzu zwrotu nastąpi w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki przez sklep Internetowy polish-posters.com przesłanej zgodnie ze wszystkimi wskazanymi wyżej formalnymi warunkami zwrotu.

Wszelkie prawa zastrzeżone © polish-posters.com